Pakiety badań: Centrum Medyczne – Warszawa (Ochota)

Pakiety badań dostępne w naszym Centrum Medycznym to kompleksowe badania diagnostyczne służące ocenie stanu zdrowia Pacjentów. Zestawy zostały opracowane w taki sposób, aby spełniały oczekiwania zarówno kobiet, mężczyzn oraz rodziców (przyszłych i obecnych).

Badania diagnostyczne w pakietach – rodzaje

Pakiet podstawowy obejmuje najważniejsze badania, w tym: badania laboratoryjne (ogólne moczu, glukoza na czczo, mocznik, lipidogram, ALT). W zależności od potrzeb, Pacjenci mogą skorzystać także z badań pozwalających na diagnostykę alergii (np. testy alergiczne), diagnostykę anemii, diagnostykę cukrzycy, diagnostykę wątroby czy nerek.

Badania diagnostyczne w pakietach skierowane są również do mężczyzn, kobiet i dzieci. Dostępne w zestawach badania koncentrują się na schorzeniach typowych dla danej grupy.

Pakiety badań, które można wykonać w przychodni lekarskiej, to jeden z elementów profilaktyki zdrowotnej. Regularnie wykonywane, pozwalają zapobiec wielu poważnym schorzeniom oraz umożliwiają szybkie rozpoczęcie ich leczenia – gdy badania potwierdzą występowanie danej choroby.