PROMOCJA – Cytologia LBC w Warszawie

cytologia LBC w Warszawie

Wszystkie panie zapraszamy do przeprowadzenia badania cytologicznego LBC w promocyjnej cenie50zł (zamiast 100zł), czyli w cenie cytologii standardowej. Promocja trwa do końca października 2015 r.

Cytologia nowej generacji

Cytologia LBC (ang. liquid based cytology) to nowoczesna metoda diagnostyczna, która w ostatnich latach wkracza do rozwiniętych systemów opieki zdrowotnej. Czym różni się cytologia LBC od tradycyjnej? Cytologia cienkowarstwowa jest bardziej czuła i znacznie dokładniejsza niż cytologia tradycyjna. Przy metodzie LBC pobrany materiał nie jest rozprowadzany na szkiełku (jak w dotychczasowej procedurze). Pobrane komórki zostają zawieszone w specjalnym płynie, który lepiej przygotowuje preparat do badania. Dzięki temu wyniki cytologii LBC są najwyższej jakości.

Dlaczego warto zdecydować się na cytologię LBC?

Metoda ta gwarantuje bardziej wiarygodne wyniki badań – dzięki temu lepiej zadba o Twoje zdrowie i życie. Wzrost wykrywalności zmian dużego stopnia w przypadku LBC wynosi aż 64,4%! W USA, Wielkiej Brytanii i krajach Beneluksu zrezygnowano już z tradycyjnej cytologii, a Polskie Towarzystwo Ginekologiczne rekomenduje cytologię LBC jako metodę zalecaną (obok tradycyjnej cytologii) w przesiewowych badaniach w kierunku raka szyjki macicy.

Jak przygotować się do badania cytologicznego?

  • Badanie cytologiczne najlepiej wykonywać między 10. a 18. dniem cyklu miesiączkowego.
  • Do higieny intymnej używaj płynów o kwaśnym pH.
  • Przed badaniem nie stosuj irygacji, ani nie używaj tamponów.
  • Jeśli przyjmujesz leki dopochwowe, badanie cytologiczne wykonaj minimum 6 dni po zakończeniu leczenia.
  • Co najmniej 24 godziny przed badaniem powstrzymaj się od stosunków płciowych.

Cytologia LBC w Warszawie w promocyjnej cenie!

W Centrum Medycznym „Przy Parku” w Warszawie badanie cytologiczne LBC wykonasz w promocyjnej cenie50zł (zamiast 100zł). W cenie zawarte jest także omówienie wyniku. Promocja trwa do końca października 2015 r. Zapraszamy!