Przychodnia w Warszawie bez kolejek? To możliwe!

przychodnia warszawa

Z powodu wprowadzonej ostatnio przez Ministerstwo Zdrowia nowelizacji ustawy o świadczeniach zdrowotnych, obecna sytuacja związana z dostępem do służby zdrowia nie nastraja pozytywnie.

Codziennie dochodzą do nas nowe informacje o gigantycznych kolejkach i to już nie tylko do specjalistów, ale także do lekarzy rodzinnych. W niektórych placówkach chorzy czekają na wizytę nawet tydzień lub dłużej. Co jest tego przyczyną? Wspomniane zmiany to między innymi wprowadzona w tym roku konieczność uzyskania od lekarza rodzinnego skierowania do okulisty i dermatologa. Co więcej, od stycznia wszedł w życie również pakiet onkologiczny, który zwiększył rolę lekarzy pierwszego kontaktu w wykrywaniu zmian nowotworowych. To wszystko niejako wymusza na pacjentach wizyty w przychodniach.

W związku z tym pragniemy jeszcze raz podkreślić, że nasze Centrum Medyczne Przy Parku posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na Podstawową Opiekę Zdrowotną. W ramach NFZ mogą Państwo bezpłatnie korzystać z opieki lekarzy medycyny rodzinnej, doktora pediatrii, internisty oraz pielęgniarki.

Dużym udogodnieniem jest fakt, że nie funkcjonują u nas popularne numerki, a wizyty rezerwuje się telefonicznie na konkretną godzinę. Dzięki temu nasza przychodnia w Warszawie jest jedną z niewielu, w której nie ma kolejek. Gwarantujemy, że w naszej placówce zlokalizowanej na Ochocie, każdy chory otrzyma pomoc. Nie mieszkasz na Ochocie? To nic! Wystarczy do nas przyjść i podpisać deklarację, która zostanie przygotowana przez nasz personel. Deklarację można również pobrać z naszej strony i przynieść już uzupełnioną. Zapraszamy!