Psychiatra – Warszawa, Ochota

Psychiatra przyjmujący w Centrum Medycznym Przy Parku zapewnia szeroko zakrojoną pomoc Pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego. Poradnia zdrowia psychicznego specjalizuje się w rozpoznawaniu i leczeniu zaburzeń psychicznych, zapewniając przy tym szeroko pojętą opiekę profilaktyczną. Psychiatria to nauka skoncentrowana wokół zaburzeń i chorób psychicznych, ich diagnozowania oraz leczenia.

dr n. med. Skrzeszewski Jakub

dr Skrzeszewski PsychiatraSpecjalizuje się w leczeniu depresji, fobii społecznych, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń lękowych.Absolwent I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Doświadczenie zdobywał m. in. w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, XVII Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych w Warszawie, XVIII Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Warszawie, VII Oddziale VII detoksykacji – Narkotyki i Inne Substancje Psychoaktywne.
Posiada dyplom studiów podyplomowych Medycyny Ubezpieczeniowej i Orzecznictwa. Konsultuje w języku polskim oraz angielskim.
Swoją wiedzę wzbogaca udziałem w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych. Posiada uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane (NFZ) oraz zwolnień lekarskich ZUS-ZLA (L4).

Specjalizacje:

psychiatria

Języki obce:

angielski, polski

Przyjmowane grupy wiekowe:

dorośli

Leczone choroby:

depresja, nerwica, lęki, uzależnienia, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia osobowości, zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, zaburzenia pamięci, zaburzenia zachowania
zaburzenia psychiczne, zaburzenia emocjonalne,  psychoza, bulimia,  anoreksja,

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Konsultacja / Badanie
Czwartek
15.00 – 20.00
Konsultacja psychiatryczna

Jakub Skrzeszewski – ZnanyLekarz.pl