Psycholog – Warszawa (Ochota)

Psycholog przyjmujący w Centrum Medycznym Przy Parku zapewnia szeroko zakrojoną pomoc Pacjentom, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego. W ramach świadczonych usług organizuje spotkania i konsultacje. Ponadto nasz psycholog przeprowadza badania i testy psychologiczne m.in. na potrzeby sądu, prokuratury.

dr Wojciech Wypler
wypler Psychologia
Absolwent psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (a także studiów podyplomowych na UW i ALK), Studium Pomocy Psychologicznej IPZ PTP oraz szkoleń i treningów z psychoterapii krótkoterminowej (NLPt). Pracował jako psycholog – terapeuta z osobami zdrowymi m.in. w Centrum Pomocy Profesjonalnej w Warszawie, jak również z osobami cierpiącymi z powodu chorób psychicznych w Szpitalu Tworkowskim, także na etapie ich aktywizacji zawodowej w Stowarzyszeniu “Pomost”. Dr Wypler jest również biegłym sądowym.Jest wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego (m.in. przedmioty: psychologia kliniczna, psychologiczne koncepcje człowieka, psychologiczne aspekty doradztwa zawodowego, wiarygodność w relacjach interpersonalnych).
Prowadzi treningi psychologiczne, szkolenia biznesowe, warsztaty z rekrutacji pracowników na studiach podyplomowych “Psychologia w biznesie” Instytutu Psychologii PAN.

Języki obce:

angielski, rosyjski

Przyjmowane grupy wiekowe:

dorośli

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Środa
09.00 – 12.00

 

Wojciech Wypler – ZnanyLekarz.pl