Podstawowa i prywatna opieka medyczna – Warszawa

Centrum Medyczne Przy Parku to prywatna przychodnia lekarska w Warszawie, która działa również jako przychodnia NFZ. Zapewniamy swobodny dostęp do podstawowej opieki medycznej, którą świadczy lekarz pierwszego kontaktu oraz lekarz rodzinny. Ponadto dajemy dostęp do lekarzy wielu specjalności i opieki pielęgniarskiej. Wykonujemy również badania diagnostyczne, w tym: badania laboratoryjne, badanie USG, badanie EKG, spirometrię, teksty alergiczne. Badania przeprowadzane są na NFZ (po okazaniu skierowania od lekarza) lub w ramach usług prywatnych.

Nie tylko lekarz rodzinny, laryngolog, ginekolog – Warszawa

Nasza przychodnia lekarska w Warszawie zatrudnia wyłącznie doświadczonych lekarzy – specjalistów, którzy posiadają wiedzę i kompetencje. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić niezbędnej pomocy w razie problemów zdrowotnych. A to wszystko szybko i bez konieczności długiego oczekiwania w kolejce na wizytę.

Pacjenci mogą skorzystać nie tylko z konsultacji, których udziela lekarz rodzinny, laryngolog czy ginekolog, ale również neurolog czy lekarz kardiolog.

W razie wystąpienia kłopotów zdrowotnych lub w ramach profilaktyki, warto odwiedzić przychodnię lekarską zapewniającą dostęp do lekarzy wielu specjalności przyjmujących w jednym miejscu.