Zapraszamy na szczepienia! Dołącz do Grypoodpornych i nie daj się grypie!

centrum medyczne przy parku

Centrum Medyczne Przy Parku wspiera społeczną kampanię profilaktyki grypy. Dołączyliśmy do placówek Grypoodpornych!

W ostatnim sezonie w Polsce odnotowano ponad 2,7 miliona zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. Grypa może doprowadzić do wielu powikłań zagrażających zdrowiu i życiu, szczególnie wśród pacjentów z grup ryzyka (dzieci, osób starszych, chorujących przewlekle).

Ale grypa to nie tylko kwestie medyczne, to również nieplanowane zmiany w naszym budżecie domowym (koszty leczenia) i w kalendarzu – odwołane spotkania, niezrealizowane zadania. Choroba może pokrzyżować wszystkie plany, a dyskomfort chorowania i konieczność nadrabiania zaległości mogą przyprawić o dodatkowy ból głowy.

Osoba zakażona (nawet bezobjawowo – 33% przypadków) przez około 5 dni jest źródłem zakażenia dla swojej rodziny, znajomych czy kolegów z pracy. Dlatego też, szczepienia przeciw grypie zalecane są nie tylko osobom z grup ryzyka,
ale również osobom zdrowym. Szczepienia, to wyraz troski zarówno o swój organizm, jak również o najbliższych.

Są sytuacje, na które nie mamy wpływu, ale grypie można zapobiec. Żadna inna metoda zapobiegania grypie nie jest tak skuteczna jak szczepienia. W badaniach potwierdzono 89% skuteczność w zapobieganiu zachorowaniom wśród zdrowych dorosłych.


Zapraszamy na szczepienia do Centrum Medycznego Przy Parku!
Cena za szczepienie to jedyne 50 złotych

Dla naszych Pacjentów mamy specjalną ofertę!
Za szczepienie zapłacą oni tylko 40 złotych

W tej cenie gwarantujemy:

WIZYTĘ LEKARSKĄ
KOSZT SZCZEPIONKI
SZCZEPIENIE

 

Jeśli zaszczepisz się się w naszej placówce, znajdziesz się systemie przypominania o kolejnej dawce szczepienia, nawet za kilka lat. Już nigdy nie będziesz musiał pamiętać terminach ponownych szczepień – zawsze Ci o nich przypomnimy.

Jest wiele powodów, dla których warto zapobiec grypie… Jaki jest Twój?