Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Gabinetu pod Kwiatkiem

centrum medyczne przy parku

Certyfikat “Gabinetu pod Kwiatkiem” otrzymują najlepsze gabinety ginekologiczne w Polsce!

Wizyta u ginekologa to istotna pozycja w kalendarzu każdej kobiety. Najważniejszym jej elementem jest podejście lekarza do pacjentki, zapewnienie jej komfortu oraz rzetelne badanie cytologiczne wykonane za pomocą specjalnej szczoteczki ginekologicznej, posiadającej atesty i rekomendacje Unii Europejskiej.

“Stworzenie mapy z gabinetami ginekologicznymi było wynikiem wielu przemyśleń dotyczących tego, w jaki sposób ułatwić kobietom wybór dobrego specjalisty – ginekologa, który na przykład przeprowadzi wnikliwy wywiad z pacjentką i zapyta kobietę o nowotwory występujące w rodzinie czy datę pierwszej miesiączki. W każdym „Gabinecie pod Kwiatkiem” kobiety znajdą m.in. ekskluzywny „Certyfikat” oraz opis podstawowych czynności, jakie powinien wykonać lekarz w trakcie wizyty ginekologicznej” – podsumowuje idee projektu Ida Karpińska, prezes i założycielka Kwiatu Kobiecości.

Spełniamy wszystkie wymogi postawione przed najlepszymi gabinetami, wśród nich badania, jakie powinien wykonać lekarz:

  • kilkuminutowy wywiad z pacjentką, w czasie którego ginekolog powinien zapytać m.in.: o datę pierwszej miesiączki, przebyte choroby, nowotwory, dolegliwości menopauzalne, poinformować pacjentkę o szczepieniach przeciwko wirusowi HPV i możliwych formach antykoncepcji;
  • raz do roku pobranie cytologii specjalną szczoteczką cytologiczną oraz informacja telefoniczna w przypadku nieprawidłowego wyniku cytologii i wyznaczenie, jak najszybszego terminu wizyty ginekologicznej;
  • badanie palpacyjne piersi i narządów rodnych;
  • badanie narządów płciowych za pomocą jednorazowego wziernika;
  • regularne wykonywanie USG dopochwowego (zgodnie z zaleceniami lekarza);
  • skierowanie pacjentki na USG piersi raz do roku (u kobiet przed 50 rokiem życia) oraz mammografię co dwa lata (u kobiet powyżej 50 roku życia).

Poza tym każda pacjentka powinna mieć zapewnioną intymność w czasie badania, dostęp do toalety oraz możliwość skorzystania z jednorazowych butów i przepaski zakrywającej miejsca intymne.

Dodatkowo w naszej przychodni będzie można zakupić przepiękną bransoletkę i zostać Niezapominajką!

Bransoletka, którą dla was przygotowałyśmy ma dużo większe znaczenie, niż biżuteria od światowych projektantów – jest od nas dla Was. Od normalnych kobiet – dla normalnych kobiet.

Każda z nas jest inna: bez względu na to czy jesteś mężatką, partnerką, mamą czy singielką; bez względu na to czy pasjonuje cię wspinaczka górska czy gotowanie; bez względu na to czy jesteś mała i okrągła, chuda i wysoka; ruda, blond czy czarna; w okularach czy bez – i najważniejsze:
BEZ WZGLĘDU NA TO CZY WALCZYSZ Z CHOROBĄ, WYGRAŁAŚ Z NIĄ CZY SIĘ PRZED NIĄ CHRONISZ – jesteś piękna i warta wszystkiego co najlepsze. Zasługujesz na to aby żyć ze sobą w harmonii, czuć się dobrze, dbać o siebie i rewelacyjnie wyglądać.

Chcemy pokazać światu siłę zdrowia i piękno kobiet! Bransoletka przypomina o regularnych badaniach.
Zostań Niezapominajką i kup bransoletkę w Centrum Medycznym Przy Parku!


KK.baner  300x216 Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Gabinetu pod Kwiatkiem